SK | CZ | PL | EN

FAQ

Často kladené otázky

Kto je to firma / eshop?

Firma / eshop je právnická alebo fyzická osoba, ktorá dopytuje nové reklamné plochy, miesta a iné reklamné online kanále propagáciu svojho e-shopu, webu, značky a produktov. Má záujem o zvýšenie návštevnosti, či už prostredníctvom preklikov priamo z reklamných miest, kanálov a zvýšenie SEO pre vyhľadávače v Google. Za tieto reklamné kanále je ochotná uhradiť z viacerých typov platieb a to cenu za preklik, cenu za obdobie, cenu za zobrazenie a najatraktívnejšie je % s predaja.

Kto je to Partner Affiliate?

Partner Affiliate je reklamný sprostredkovateľ predaja produktov a služieb firmy / eshopu. Partner je prevažne online podnikateľ, ktorý prevádzkuje rôzne typy projektov na internete, disponuje vlastným publikom a návštevnosťou. Partner Affiliate môže byť aj majiteľ väčších emailových databáz prostredníctvom ktorých propaguje firmu/eshop, alebo prevádzkovateľ skupiny, alebo stránky na sociálnych sieťach. Partner Affiliate formou umiestnenia a propagácie katalógom produktov,rôznych typov bannerov, alebo len Url linkov firmy/ eshopu dostáva od neho dohodnutú odmenu.

Aké kroky ku kvalitnej affiliate kampani?

1. Registrácia na affilpro.com ako Firma / eshop na pravo hore na webe. 2. Pravdivé vyplnenie všetkých fakturačných údajov, zadanie doby cookies a % výšky provízie. 3. Implementácia meracích kódov - po prihlásení na pravo v menu nájdete menu " Meracie kódy" kde nájdete presný postup implementácie ako aj meracie kódy. 4. My Vám vyhodnocujeme eshop, navrhujeme a vytvárame affiliate kampaň. 5. Pre kvalitnú kampaň je vhodné pre našich Partnerov Affiliate mať širokú škálu aktuálnych bannerov, zaslanie XML feedu. 6. Po implementácií meracích kódov všetko otestujeme. 7. My Vám vytvárame cashback kampaň a zaradenie Vás do katalógu "Obchody Cashback" a " Pochváľ nákup". 8. Informujeme a promujeme Vašu kampaň u našich partnrov Affiliate a na partnerských projektoch. 9. Spustenie affiliate kampane získavanie kvalitných kupujúcich a nových objednávok.

Aké sú poplatky využívania siete affilpro.com?

Pri každom eshope/firme si poplatok dohodneme osobitne - je to otázkou dohody.