SK | CZ | PL | EN

Grupa affiliate kysucká

V Affiliate Group sme toho názoru, že ak si chce akákoľvek spoločnosť vyslúžiť dôveru svojich partnerov, klientov či priaznivcov, musí byť autentická. Musí mať svoju tvár. My vám tú našu preto veľmi radi predstavíme.

Kto teda sme? Sme skupinka nadšencov online marketingu, ktorých spojili spoločné záľuby i záujmy. Naša história sa začala písať pri jednom príjemnom stretnutí na horných Kysuciach. Práve tu sa začal náš príbeh, ktorý vyústil až do vytvorenia Affiliate Group – najrýchlejšie rastúcej affiliate agentúry na Slovensku.

Poďme ale pekne po poriadku. Naším mentorom a hlavou nášho tímu je srdcom i dušou Goral – Peter Jašurek. Písal sa rok 2004, keď inicioval tvorbu úspešného e-shopu mojnabytok.sk, ktorý zároveň aj prevádzkoval.

Popritom sa však venoval aj mnohým ďalším projektom, ktoré ho neustále posúvali vpred. Kríza v roku 2012, kedy prišla doba kopírovania v oblasti nábytku a bývania ho však neznechutila – práve naopak, bola jeho hnacím motorom. V oblasti internetového predaja sa začal vzdelávať ešte viac a sám nakoniec zistil, že práve v oblasti affiliate marketingu sa cíti ako ryba vo vode.

Mal skúsenosti, mal vedomosti, mal dobré nápady i víziu. Jedno mu však chýbalo – tím skvelých ľudí. Preto sa okolo seba rozhodol zoskupiť tých najlepších z najlepších a spoločne sme vybudovali palác affiliate marketingu s názvom Affiliate Group.

Affiliate marketing nás úplne pohltil a preto sa naplno venujeme affiliate manažérstvu a poradenstvu, v rámci ktorého vám okrem iného vieme poradiť aj v tom, ako zvýšiť dopyt po vašich produktoch až o 60%.

Do tvorby našej affiliate siete a affiliate manažéra na spravovanie vašej kampane sme vložili všetky naše dlhoročné poznatky a skúsenosti. Ak sa tieto naše platformy rozhodnete využívať, vaše podnikanie bude čoraz úspešnejšie – vďaka SEO sa začnete objavovať na prvých priečkach vo vyhľadávači Google a postaráme sa aj o to, aby mal váš e-shop vďaka našim rôznym marketingovým kanálom podstatne vyššiu návštevnosť.

V affiliate marketingu vidíme obrovský potenciál a celý náš tím je tu pre vás. Pomôžeme vám správne nastaviť a spustiť affiliate provízny program a radi vám poradíme, ako nastaviť jeho správne meranie. Ak sa rozhodnete pre Affiliate Group, môžete mať istotu, že váš e-shop bude v tých správnych rukách.

Dosť bolo ale slov. Oveľa radšej sme totiž vtedy, keď za nás môžu prehovoriť naše činy. Srdečne vás teda pozývame do nášho paláca, v ktorom hrá hudba úspešnej budúcnosti a podáva sa profesionálny prístup spojený s dobrou náladou a priateľskou atmosférou.

Vopred sa tešíme na našu spoluprácu!

Váš tím Affiliate Group

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.