SK | CZ | PL | EN

Nový projekt z našej dielne. Zoznámte sa so službou Ferklik!

Ferklik je službou, vďaka ktorej budete zarábať nakupovaním.

Sme naozaj radi, že vám môžeme predstaviť náš nový projekt, vďaka ktorému si môžete značne prilepšiť.

Milujete nakupovanie? Ruku na srdce, miluje ho predsa väčšina z nás. Teraz si však predstavte, že by vám za nakupovanie niekto platil. Nebolo by to skvelé? Preto sme sa rozhodli vytvoriť službu, vďaka ktorej sa tento “sen” premení na realitu, ktorej súčasťou môžete byť aj vy.

 

Nakúpte vo svojom obľúbenom e-shope a získajte cashback

Ferklik sme vytvorili tak, aby ste za každý nákup vo svojom obľúbenom e-shope získali nejakú províziu. Ak je pre vás táto predstava lákavá, rovno vám prezradíme, ako môžete túto výhodu získať hoci aj ihneď.

Krok č. 1 – založte si profil. Navštívte stránku ferklik.com a zaregistrujte sa. Ako odmenu za váš záujem získate ihneď vstupný bonus vo výške 2 EUR.

Krok č. 2 – vyhľadajte si svoj obľúbený e-shop a kliknite na presmerovanie “Do obchodu”.

Krok č. 3 – v e-shope nakúpte akékoľvek produkty alebo služby.

Krok č. 4 – radujte sa z provízie, ktorá vám bola za váš nákup pripísaná.

Ferklik sme sa však snažili vymyslieť tak, aby mal pre ľudí ešte nejakú pridanú hodnotu. Práve preto sme ku každému e-shopu pridali button “Pochváľ nákup”.

 

Čo “Pochváľ nákup” znamená?

Možnosť “Pochváľ nákup” je v oblasti affiliate marketingu novinkou. O čo pri nej ide? Keď si prostredníctvom portálu ferklik.com zakúpite nejaký produkt alebo nejakú službu, po kliknutí na “Pochváľ nákup” sa svojou kúpou môžete svojim priateľom pochváliť na sociálnych sieťach.

Na ferklik.com vytvoríte príspevok na sociálnu sieť, kde napíšte svoju krátku recenziu a vložíte fotografiu zakúpeného tovaru. V príspevku označíte e-shop, kde ste si tovar zakúpili a takto pripravený príspevok dáte zdieľať. Výhodou je, že jediným klikom ho môžete zdieľať aj na viacerých sociálnych sieťach, na ktorých ste registrovaní.

Čo sa následne stane? Ako vieme, referencie našich blízkych sú pre nás vždy najdôveryhodnejšie. Tak sa môže stať, že niekto z vašich priateľov si daný produkt zakúpi práve prekliknutím sa cez príspevok, v ktorom ste sa pochválili svojím nákupom. Ak tak urobí v stanovej dobe určenej obchodom, za jeho nákup dostanete províziu.

Takto sa môže pokojne stať, že sa vám vráti nielen celá suma vášho nákupu, ale dokonca sa vám z nej vráti viac ako 100% – nielenže teda budete mať produkt zdarma, ale ešte si aj zarobíte.

 

Kde môžete nakupovať?

Na ferklik.com nájdete desiatky obľúbených e-shopov, z ktorých si vyberie zaručene každý. Za všetky vyberieme len niekoľko najobľúbenejších:

  • Otto (provízia 3%)
  • Tempo Kondela (provízia 4%)
  • Crocs (provízia 2.5%)
  • inSPORTline (provízia 2.5%)
  • DaWanda (provízia 2%)
  • Parfémy Elnino (provízia 2.5%)
  • TopShop (provízia 4%)
  • Bighome (provízia 3.9%)
  • 4home (provízia 3.5%)

Do tvorby služby Ferklik sme vložili veľa nášho úsilia, veľa času a všetky naše doterajšie nadobudnuté skúsenosti. Aktuálne sme v procese spúšťania marketingovej kampane a veríme, že Ferklik ľudí osloví. Ak oslovil vás, budeme veľmi radi, ak túto službu využijete, alebo ak o nej poviete svojim známym. Nakupovať a popritom zarábať je predsa skvelé!

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.